Sunday, December 30, 2012

امیر حمید همایون معروف به شهرام همایون کیست؟

با درود فراوان
چندی است مدیر شبکه "کانال یک" بنا به دلایلی معلوم گروه GEM را آماج تهمت های خویش قرار داده است و آنچه سزاوار خود و شبکه اش است را به این شبکه نسبت می دهد.
ابتدا گمان کردم این گونه اظهار نظرها از سر حسادت است و پس از عقده گشائی های آقای شهرام همایون، حس حسادت ایشان ارضا خواهد شد، اما از آنجائی که دیدم لجن پراکنی های وی را پایانی نیست بر آن شدم تا با بیان قسمتی از رزومه کاری وی که همواره سعی در فراموشی و محو کردن آن داشته است، بعضی از نکات جالب توجه را به ایشان یاد آوری نمایم.
آقای امیر حمید معروف به شهرام همایون آیا تا به حال به مخاطبان خود گفته اید که از کی و کجا به نام "شهرام همایون" معروف شده اید؟
آیا شهرام همایون همان امیر حمید همایون یکی از اعضای سازمان ساواک در زمان پهلوی نیست که نام خود را به شهرام تغییر داده است؟ و  پس از خروج از ایران به دستور داریوش همایون به همین نام مشهور شده؟
آقای همایون آیا تا به حال به مخاطبان خود گفته اید از همان دوران نوجوانی به خاطرهمکاری و خوش خدمتی برای "سازمان ساواک" سمت معاون سازمان جوانان "حزب ایران نوین" را در سن کمتر از 18 سالگی احراز کرده و در سال 1354 که حزب ایران نوین منحل شد با هماهنگی "داریوش همایون" رئیس سازمان اطلاعات در زمان نخست وزیری جمشید آموزگار و پسرعموی جنابعالی در "حزب رستاخیز" مسئول تهیه خبر درباره نظام وظیفه, زنان ,وضعیت آب و هوا و..... شدید اما در پوشش یک خبرنگار، وظیفه اصلی شما جمع آوری و گزارش عملکرد همکارانتان به سازمان ساواک بود؟
اگر بنا به گفته خودت بنده از عواملین مجاهدین باشم دیگر به مانند شما در سازمان ساواک مردم ایران را شکنجه و یا به آنان تجاوز نکردم.
 
شاید خیلی ها ندانند که در پشت ژست های ژورنالیستی شما چه شخصیتی پنهان شده است. اما آیا به مخاطبان خود گفته اید که زن و پسر و دختر شما در حال حاضر در ایران چکار می کنند؟ چرا از زن و بچه خود جدا شده اید؟
آیا مخاطبان شما از جریان تجاوزهای شما به زنان زندانی در بند ساواک خبر دارند؟
آیا مخاطبان شما خاطرات الهام مبارکی، سیمین بهروان، مهناز ممشلی، سروناز خیابانی و ده ها دختر دیگر را که در سازمان ساواک قبل از اعدام مورد تجاوز شما قرار می گرفتند خوانده و شنیده اند؟
آیا مخاطبان شما از رابطه تان با یکی از دختران مجاهدین خلق به نام هستی یگانه با خبر هستند؟
آیا مخاطبان شما خبر دارند شما با گرفتن هزاران دلار اولین شخصی بودید که با آقای عارف از مسئولین وقت سازمان مجاهدین خلق در لس آنجلس کنسرت خانم مریم را راه اندازی کردید تا تبلیغی باشد برای سازمان مجاهدین خلق؟
آیا بیننده هایتان از کلاهبرداری شما از بهروز سوراسرافیل، علیرضا میبدی و رضا فاضلی در جریان رادیو پدر مطلع هستند؟
چرا زن چندم شما خانم بدری همتیار نتوانست بیش از چند سال شما را تحمل کند و از شما جدا شد؟
آیا طرفدارنتان از دفتر شبکه کانال یک در دبی برای خرید و فروش و قاچاق دختران ایران به لس آنجلس خبر دارند؟
آیا مخاطبان شما می دانند زن جدید شما رابط و نمایندگی فروش جی ای ویز و قرص های بی تی آی مود را دارد؟ و در واقع تبلیغ این دو جنس در شبکه کانال یک بیشتر از هر کسی سودش برای شماست؟
آقای همایون هزینه هایی که به اصطلاح اعضای خانواده هر ماه به حساب شما و شبکه تان واریز می کنند کجا خرج می شود؟ آیا تا به حال گزارشی در این باره به اعضای خانواده داده اید؟
چرا شما هر ماه در موعد خاص و در برنامه خاص به مشکل مالی بر می خورید و کاسه چه کنم چه کنم را به دست می گیرید؟
آیا مخاطبان شما می دانند 2 سال پیش اعلام کردید اگر اعضای خانواده به 500 نفر برسند من شبکه ای خواهم زد که بسیار قوی تر و با کیفیت تر از بی بی سی خواهد بود و دیگر هیچ آگهی تلویزیونی پخش نخواهم کرد و شبکه ام 24 ساعته خواهد شد و هیچ برنامه تکراری پخش نخواهد شد؟ در صورتی که اعضای خانواده مدت هاست که از 1000 نفر عبور کرده و هیچ اتفاقی نیفتاده است؟

9 comments:

 1. محسن نامدارDecember 31, 2012 at 8:21 AM

  دنیای خیلی خیلی کثیفیه ما رو باش که فکر می کردیم این آدم حسابیه

  ReplyDelete
 2. بسیار ممنون و متشکر از زحمات شما جناب آقای سعید کریمیان شما خودتون را عصبانی نکنید از این دست انسان های خائن تو دنیا زیاده

  ReplyDelete
 3. رهام فرهادیDecember 31, 2012 at 8:23 AM

  خاک بر سر کسانی که دلشون رو به امثال شهرام همایون خوش کردند تا بیاد و ایران رو آزاد کنه

  ReplyDelete
 4. man hata aghaye saeid karimian ro ta hafteh pish nemishnakhtam vali be tamam moghadasat harfhash raste ...in haroom zadeh shahram homayoun be jan bacham pool kesani roo khordeh ke mardome sathe paein va badbakht boodand .ishan tamam vaghtesh to casino los angeles ast .az saran va mardan motabare hokomat iran agar yadetoon basheh har vaght khabar jam shodan midad haman rooz mirikhtan va mardoom roo migereftan . inja france sara sanaei az dokhtaranist ke in kesafat az khanevadehash kharid be gheimate 3 million toman chon az pedaresh talab dashtand va on roo be dubai avoordand va bad az chand vaght movafagh be farar shod . shahram homaioun yek haroom zadeh ast .

  ReplyDelete
 5. shahram savak hasoudish be hameh kesanist ke movafagh mishavand mesle mehran modiri sare ghahveh talkh va hala nobate harime soltan va gem .faghat hasrat va hasrat be mardom khob bayad tohin konam cheghadr badbakhtid ke pool be in haroomi 5sall bishtare darid midid homayoun cheh kardeh baray shoma va azaditoon ta hala .

  ReplyDelete
 6. BA SALAM B MARDOOME IRANZAMIN,,,AYA MIDANESTED IN HARFHA TAMAM DAR RANGARANG TV ZADE SHODE BOOD!?SHOMAHA FEKR MIKONID MARDOM AGAHEE NADARAND!? AGHA DAVAR VA PARVIZ BISH AZ 5-8 YEARS MIBASHAD K BE MAHA MAJANAN ETEALAT MIDAHAND,HALA CHE SHODESH K SHOMA MR KARIMIAN HALA IN CHEESHA RA B MASALAN MARDOM MIGOEED,CHERA ZOODTAR NAGOFTEED!? DARZEMN SHAHRAM SHARLATAN RO DAR RANGARANG GOFTEH SHOD (FAGHAT KHEJALAT BEKESHID)!!!

  ReplyDelete
 7. یعنی از تو کثیف تره کریمیان؟

  ReplyDelete
 8. شهرام همایون اگر میخواست تجارت کند از شما زرنگتر بود و گیراتر , بهتر است واقعیت رو بدانید که در حال حاضر در ایران او بیشترین طرفدار را دارد, شهرام همایون یک وطن پرست واقعی است اگر واقعا میخواست استعدادش را در راه بیزینس مصروف کند حال تو جولان این حرفا رو نداشتی , بنظر من افرادی مثل جنابعالی خیانتکارند کهفرهنگ ایرانی رو با برنامه های تلویزونی هدف قرار دادید حسود شمایید نه ایشان و شما از اقبال عمومی همایون حسادت میورزید

  ReplyDelete
 9. والا چه بگویم کم کم دارم شاخ در میاورم. امید

  ReplyDelete